Dom produkcyjny Imperia Film w Krakowie – studio filmowe

Video Content Marketing – czyli Twój wizerunek w sieci

Z doświadczenia wiemy, że nie zawsze jesteśmy postrzegani przez innych ludzi tak, jak byśmy tego chcieli. Dlatego robimy wszystko, aby sprawiać jak najlepsze wrażenie na otoczeniu. Chcemy być wiarygodni nie tylko w relacjach bezpośrednich, ale również w Internecie. Zwłaszcza kiedy mamy coś konkretnego do zaoferowania a wizerunek w sieci jest znaczący.

Jak działa Video Content Marketing?

Video marketing można ogólnie zdefiniować jako strategię reklamową, realizowaną dzięki przedstawianiu obrazów ruchomych, czyli filmów. Treści, które widzimy i słyszymy znacznie łatwiej trafiają do świadomości odbiorcy. Spośród działań reklamowych prowadzonych przez video marketing można wyróżnić: vlogi, poradniki, webinary – kursy online, polecenia oraz recenzje, które pokazują przedmiot i jego zastosowanie w rzeczywistości. Jedną z najpopularniejszych form promocji jest film reklamowy.

Spoty video mają za zadanie zareklamować produkt, markę lub usługę. Są doskonałym narzędziem do promocji przedsiębiorstwa w sieci.  Kluczem do sukcesu w produkcji filmów reklamowych jest dobra koncepcja.  Oferujemy zespół scenarzystów, którzy pomagają w stworzeniu optymalnego pomysłu na spoty reklamowe lub fotografię reklamową. Potrafimy osiągnąć efekty, jakich oczekuje od nas klient. Dobry video marketing buduje markę i skutecznie przyciąga konsumentów.

Liczy się treść

Content to wszystko to, co służy pozyskiwaniu klientów oraz budowaniu wizerunku. Dobry Content to przede wszystkim treść, która przyciąga uwagę. Nie brakuje w sieci drażniących reklam, które nie spełniają swojej funkcji. Warto udać się więc do sprawdzonych specjalistów w dziedzinie reklamy.  Opisy produktów i usług muszą przedstawiać praktyczne informacje o przydatności w codziennym życiu.

Internauci lubią oglądać treści, które ich interesują. Dlatego istotą skutecznego marketingu jest pomysł na materiał filmowy. Dobrą sugestią są filmy z instrukcjami i poradniki. Niejednokrotnie chcemy dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda dana usługa. Często musimy się głowić, aby poskładać w całość jakiś produkt lub zamontować urządzenie. Linki do takich instruktaży można załączać bezpośrednio na stronie z ofertą, dzięki czemu klient już przed zakupem wie, gdzie szukać ewentualnej pomocy.