Dom produkcyjny Imperia Film w Krakowie – studio filmowe

Animacje 2D i 3D w reklamie

Obecnie firmy, które chcą się zareklamować, stają przed coraz większym wyzwaniem. Niezależnie od branży konkurencja staje się coraz większa, a plakaty czy ulotki to forma promocji, która jest coraz słabiej zauważalna. Właśnie dlatego warto inwestować w takie rozwiązania, które z jednej strony przyciągną uwagę potencjalnych Klientów, a z drugiej będą się też wyróżniać na tle działań innych przedsiębiorstw. Dobrym pomysłem są na przykład animacje 2D i 3D w reklamie.

Czym się różnią animacje 2D od 3D? 

Przedsiębiorcy, którzy chcą się wyróżnić na tle konkurencji, coraz częściej inwestują w nietypowe formy promocji, na przykład w produkcje reklamowe. Przed podjęciem decyzji dobrze wziąć pod uwagę różne rozwiązania i je porównać. Obecnie na popularności coraz bardziej zyskują animacje 2D i 3D. Warto o nich wiedzieć, że różnią się sposobem odwzorowania rzeczywistości. Jak sama nazwa wskazuje, 2D to odwzorowanie dwuwymiarowe, natomiast 3D trójwymiarowe.

W obu przypadkach niezbędne jest wykorzystanie specjalnego oprogramowania komputerowego. Niektóre firmy decydują się na połączenie obu rodzajów animacji, co pozwala na uzyskanie jeszcze ciekawszych efektów. Wszystko zależy od tego, co przedsiębiorca chce osiągnąć i jaki dokładnie produkt chce zaprezentować.

Dlaczego warto inwestować w taką formę reklamy? 

Właściciele firm zdają sobie sprawę, że bez zainwestowania w skuteczną reklamę trudno im się rozwijać. Właśnie dlatego wielu z nich stawia na niebanalne rozwiązania. Przedsiębiorcy, którzy chcą wykonać spoty reklamowe w Krakowie, często przychodzą do naszej firmy i pytają o to, jakie produkcje są aktualnie modne i na co najlepiej przeznaczyć budżet, aby się zwrócił. Animacje 2D i 3D to świetny sposób na to, aby przedstawić firmę albo produkty, które oferuje.

Dzięki ich zastosowaniu można wzbudzić większe zainteresowanie u widza, a do tego osiągnąć niepowtarzalny efekt, który z pewnością wyróżni się na tle działań konkurencji. Nie mając pomysłu, dobrze zgłosić się do domu produkcyjnego, który specjalizuje się w tego rodzaju działaniach i pomoże stworzyć reklamę, która zaprezentuje firmę w jak najlepszy sposób.